TrueLife Pulse BT, tonometr/měřič krevního tlaku

Pouze rozbalené Bez poškození Originál obal
Neohodnoceno
Značka: TRUELIFE
2 479 Kč –47 %
Snímek obrazovky 2023 05 11 220535
2 479 Kč –47 % 1 290 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024

Tonometr/měřič krevního tlaku. Bluetooth konektivita. Automatické ovládání. Indikátor pohybu. Paměť na 2× 480 měření. 6,5“ přehledný displej. Indikátor nepravidelného srdečního rytmu. Oscilometrická metoda. 

Detailní informace

Autorizované servisy
Autorizované servisy
Zboží opravují pouze autorizované servisy.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 5000,- Kč doprava zdarma.
Ekologická udržitelnost
Ekologická udržitelnost
Používat lze i rozbalené či esteticky poškozené zboží.
Skutečné fotky
Skutečné fotky
Můžete si vždy prohlédnout skutečné fotky zboží.

Detailní popis produktu

TrueLife Pulse BT, tonometr/měřič krevního tlaku

Digitální tlakoměr s Bluetooth TrueLife Pulse BT ohlídá váš krevní tlak. Stane se pro vás skvělým pomocníkem. Zvládne sledovat hodnoty až dvou uživatelů a v paměti uchovat až 480 měření každého z nich. Díky Bluetooth konektivitě ho snadno spárujete i s telefonem, kde můžete hodnoty uchovávat.

  • Bluetooth konektivita
  • Automatické ovládání
  • Indikátor pohybu
  • Přehledný displej o velikosti 6,5“
  • Indikátor nepravidelného srdečního rytmu
  • Oscilometrická metoda zajistí rychlé a maximálně přesné měření
  • Univerzální velikost manžety

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Přesné měření

Tento tlakoměr využívá oscilometrickou metodu měření tlaku, které zajišťuje maximální přesnost naměřených hodnot. Pomocí indikátoru tlakoměr hlídá hodnoty vašeho srdečního pulsu, na jehož nepravidelnost vás upozorní signalizací.

 

Provedení

Tlakoměr disponuje přehledným, barevně podsvíceným, 6,5“ velkým displejem. K ovládání slouží přehledná tlačítka. Je vybaven manžetou, která je univerzální snadno uložíte do praktického cestovního pouzdra, které je součástí balení. Tlakoměr je napájen čtyřmi bateriemi a lze s ním bez problému cestovat.

Snadné měření

Tlakoměr je vybaven univerzální manžetou, kterou můžete nastavit na 22–44 cm. Sedne tak opravdu každému. Stačí ji nasadit na ruku a zmáčknout tlačítko a tlakoměr se o zbytek postará. Nic nemusíte nastavovat. V případě, že se během měření pohnete, tlakoměr vás upozorní, abyste provedli měření nové. Při každém měření jsou vaše výsledky seřazeny podle systému WHO (Světová zdravotnická organizace) na barevné stupnici a grafu. To umožňuje jednoduché a jednoznačné posouzení vašeho krevního tlaku.‎‎

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Paměť a propojení

Tlakoměr mohou využívat dva uživatelé, pamatuje si 480 předchozích měření každého z nich. Hodnoty krevního tlaku tak můžete dlouhodobě sledovat.

Tlakoměr také snadno spárujete s telefonem, kde můžete hodnoty měření uchovávat a dále s nimi pracovat. K tomu vám poslouží aplikace ‎‎MedM Health‎‎ ‎‎‎‎pro váš telefon, kde můžete kdykoli a kdekoli sledovat vývoj svého zdraví‎‎. Můžete dokonce naměřené hodnoty exportovat pro svého praktického lékaře. S denním, týdenním, měsíčním nebo ročním zobrazením a odkazem na populární zdravotní aplikaci „Apple Health Kit“ nebo „Google Fit“ nabízí aplikace širokou škálu možností. Kromě toho můžete zobrazit svůj průměr a hodnocení každého měření v aplikaci.

Klíčové vlastnosti

Tonometr/měřič krevního tlaku. Bluetooth konektivita. Automatické ovládání. Indikátor pohybu. Paměť na 2× 480 měření. 6,5“ přehledný displej. Indikátor nepravidelného srdečního rytmu. Oscilometrická metoda, přesné a rychlé měření. Barevná škála WHO. Zobrazení času a možnost upozornění. Univerzální manžeta 22–44 cm. Napájení přes baterie nebo adaptér. Klinická certifikace přesnosti WHO.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakoměry
Obal: Originál
Poškození: Bez poškození
Stav: Pouze rozbalené