Stadler Form Oskar Little White zvlhčovač vzduchu + filtry

Zánovní Bez poškození Originál obal
Neohodnoceno
Značka: Stadler
2 990 Kč –36 %
Snímek obrazovky 2022 07 24 125359
2 990 Kč –36 % 1 890 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024

Evaporační zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR little v bílé barvě s velmi nízkou spotřebou el. energie. Ovládací panel přístroje se nachází na horní straně, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

Detailní informace

Autorizované servisy
Autorizované servisy
Zboží opravují pouze autorizované servisy.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 5000,- Kč doprava zdarma.
Ekologická udržitelnost
Ekologická udržitelnost
Používat lze i rozbalené či esteticky poškozené zboží.
Skutečné fotky
Skutečné fotky
Můžete si vždy prohlédnout skutečné fotky zboží.

Detailní popis produktu

4K Ultra HD

HLAVNÍ PŘEDNOSTI

 • Dlouhodobý a pravidelný pobyt v místnosti, kde je nízká vlhkost vzduchu, rozhodně není nic příjemného. Suchý vzduch totiž dráždí ke kašli, vysušuje sliznici a činí ji zranitelnější vůči virům, bakteriím či roztočům. Nejefektivnější a nejrychlejší cestou, jak se suchého vzduchu v místnosti zbavit, je pořízení kvalitního zvlhčovače vzduchu.
 • Evaporační zvlhčovač vzduchu OSKAR Little pracuje na principu přirozeného odparu, který se vyskytuje i v přírodě. Takový způsob zvlhčování je velmi šetrný, neboť vlhkost v místnosti stoupá poměrně rychle, ale zároveň nehrozí přesycení vzduchu vodními parami.
 • OSKAR Little disponuje antibakteriální filtrační kazetou vyrobenou z rostlin a textilního vlákna, po které stoupá voda směrem vzhůru. Ventilátor umístěný v horní části přístroje pak žene vlhkost rovnoměrně do místnosti.
 • Oproti konkurenci v kategorii do 30 m2 je OSKAR Little velmi výkonný – při nejvyšší ze čtyř rychlostí ventilátoru totiž dokáže do vzduchu dostat až 200 g vody za hodinu. Jeho vysoké pracovní nasazení však vaše smysly nepoznají – pro oči je přirozeně odpařená vodní pára neviditelná a maximální hluk, který OSKAR Little vydává, je hlasitý asi jako lidský šepot.
 • Ovládací panel přístroje se nachází na horní straně, takže ovládání je velmi snadné a intuitivní. OSKAR Little je extrémně ekonomický – jeho okamžitý příkon se pohybuje mezi 6– 18 W. Nízkou spotřebu pak ještě podtrhuje možnost vypnout podsvícení ovládacího panelu, což se hodí zejména v ložnici během nočních hodin. Kvalitu filtračních kazet si OSKAR Little ohlídá sám a v případě nutnosti výměny vás upozorní.
 • OSKAR Little je plně automatický. Jakmile mu v jeho 2,5litrové dojde voda, sám se vypne. Její opětovné doplnění zvládne díky výklopným dvířkám i malé dítě, stačí k tomu konvička nebo sklenička s vodou. Samozřejmostí je možnost přidání vaší oblíbené aroma esence, která zaplní místnost vůní rovnoměrně spolu s vlhkostí.

VLASTNOSTI

Kompaktní rozměry

OSKAR je dnes již kultovní zvlhčovač vzduchu, neboť v celé historii značky Stadler Form zaujímá první místo na žebříčku nejprodávanějších zvlhčovačů. Vděčí za to jistě i svým rozměrům.
4K Ultra HD

Pracovitý a tichý

OSKAR Little je výjimečně tichý společník, jeho pracovní tempo je ale vražedné. Do vzduchu dostane za hodnu až 200 g vody.
4K Ultra HD

Množství funkcí a vychytávek

Odkud začít? Ultratichý chod, automatické vypnutí při vyčerpání vody, noční režim, dva rychlostní režimy. Funkcí a vymožeností má OSKAR Little opravdu hodně.
4K Ultra HD

Ekologicky šetrný materiál

Stadler Form myslí ekologicky, což dokazuje inovovaný filtr pro zvlhčovače vzduchu řady OSKAR. Nové filtry jsou vyráběny výhradně z rostlinných a textilních vláken a také v nich není použit ani kousek plastu.
4K Ultra HD

Indikace vody v přístroji

Letmým pohledem zjistíte, jestli je v přístroji dostatek vody či ji bude třeba doplnit.
4K Ultra HD

Jednoduché doplnění vody

Výklopná dvířka na boční straně přístroje slouží pro snadné doplnění vody. Není tedy třeba zvlhčovač složitě rozdělávat, na doplnění vám bohatě postačí konvička či sklenka.
4K Ultra HD

Osvěžte vzduch vůní!

Oblíbená aroma esence podpoří zvlhčený vzduch, zrelaxuje mysl a dodá do vašeho domova nádech pohody a klidu.
4K Ultra HD

4 barevná provedení

Máte rádi klasiku (bílá, černá) nebo raději něco extra (bronzová, limetková)? Vyberte si OSKARA, který se vám nejvíce zamlouvá.
4K Ultra HD

TECHNICKÉ PARAMETRY

 • zvlhčovač vzduchu s velmi nízkou spotřebou el. energie
 • příkon: 6 – 15 W
 • dávkovač vůně
 • 2 výstupní úrovně
 • noční režim
 • automatické vypnutí v případě prázdné nádoby na vodu
 • u přístroje je přiložena Antibakteriální stříbrná kostka
 • množství vypouštěné páry: max 200 g/h
 • objem nádoby na vodu: 2,5 litrů
 • rozměry: 246 × 290 × 175 mm
 • hmotnost: 2.5 kg
 • barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Obal: Originál
Poškození: Bez poškození
Stav: Zánovní