Nivona automatický kávovar CafeRomatica NICR 660

Zánovní Bez poškození Poškrábané Originál obal
Neohodnoceno
Značka: Nivona
19 999 Kč –40 %
Snímek obrazovky 2023 09 20 212114
19 999 Kč –40 % 11 990 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024

Luxusní kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 660 v elegantní matně černé barvě s chromovými prvky vám vždy připraví tu nejdokonalejší kávu jako od baristy. Disponuje funkcí Aroma Balance System, která zajistí optimální vylouhování rozpustného podílu z mleté kávy. S pouhým jediným druhem kávových zrn tak můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou. Zaujme i funkcí Bluetooth, díky které můžete přístroj ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Detailní informace

Autorizované servisy
Autorizované servisy
Zboží opravují pouze autorizované servisy.
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Při objednávce nad 5000,- Kč doprava zdarma.
Ekologická udržitelnost
Ekologická udržitelnost
Používat lze i rozbalené či esteticky poškozené zboží.
Skutečné fotky
Skutečné fotky
Můžete si vždy prohlédnout skutečné fotky zboží.

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti NIVONA CafeRomatica NICR 660

 • Aroma Balance System
 • ručně ovládaná funkce Easy Spumatore
 • Smarter Coffee
 • digitální interaktivní barevný displej se symboly
 • vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné a hygienické čištění

Aroma Balance System

Tři aromatické profily pro maximální aroma a ideální míru extrakce. Aroma Balance System se stará o to, aby došlo k optimálnímu vylouhování rozpustného podílu z mleté kávy. Aroma, tuky, hořké látky, kyseliny a minerály se z přírodního produktu dostanou pomocí vody a tlaku. Veškeré umění přípravy kávy spočívá ve vyvážené směsi látek tak, aby vznikl harmonicky vyvážený nápoj. Tento systém disponuje 3 aromatickými profily: dynamic (dynamický), constant (konstantní) a intense (intenzivní), a proto se žádný jiný automatický kávovar doposud nedostal tak blízko k pákovému kávovaru. Z každého druhu kávových zrn nelze vykouzlit fantastické espresso nebo kávu. Ale s dobrými zrny a správným pražením převezme kávovar NIVONA zbytek práce a zajistí zdařilý výsledek. Aroma Balance System napodobuje to, co doposud uměli pouze baristé. S pouhým jediným druhem kávových zrn můžete dosáhnout různých variant chutí, od ovocité a nakyslé, až po oříškovou a lehce až zřetelně hořkou.


Ručně ovládaná funkce Easy Spumatore

Výroba mléčných nápojů jako je latte macchiato je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Při výrobě již zmiňovaného latte macchiato stačí umístit sklenici pod trysku, nasávací hadičku ponořit do nádobky s mlékem, voličem zahájit samotné napěňování a pomocí páčky ovládat intenzitu napěnění. Easy Spumatore disponuje funkcí snadného čištění.


Smarter Coffee

Integrované Bluetooth pro pohodlné ovládání pomocí aplikace. Díky Bluetooth připojení můžete přístroj ovládat pomocí chytrého telefonu nebo tabletu, sledovat statistiku, nebo měnit nastavení nápojů. Stačí si bezplatně stáhnout aplikaci Nivona App, spárovat zařízení s vaším plně automatickým kávovarem a ovládání na dálku je připravené. Aplikace je k dispozici na App Store a Google Play.


Vědeli jste že…

Nivona kávovary disponují nejen automatickými programy čištění, odvápnění a proplachu kapučinátoru, ale také nabízejí možnost vyndání varné jednotky. Díky promyšlenému mechanismu je vyndání varné jednotky velice snadné – stačí vytáhnout, opláchnout a vrátit. Žádná plíseň, žádná špína – pouze dokonalá čistota.


Digitální interaktivní barevný displej

K snadnému ovládání kávovaru přispívá interaktivní digitální displej, který zobrazuje jednoduché symboly každého procesu a vybrané kávy. Můžete si zvolit objem vyrobené kávy, nastavit jedinečnou sílu aroma každého šálku, mletí i tlak.

Nadčasový design

NIVONA CafeRomatica NICR 660 vás na první pohled nadchne svým elegantním provedením. Matně černá barva se snoubí s chromovými aplikacemi a utváří tak ohromující vzhled, který z kávovaru dělá moderní a nepostradatelný doplněk.


Další vlastnosti

 • 7 dostupných nápojů, 6 předdefinovaných a 1 individuálně nastavitelný recept
 • horká voda pro přípravu čaje
 • ECO režim s funkcí úspory elektřiny, vypínač 0 Watt
 • výškově nastavitelný výstup kávy do 14 cm
 • individuálně nastavitelná hrubost mletí
 • odkládací plocha pro šálky s ohříváním – pasivně zbytkovým teplem
 • prostor na jednu porci mleté kávy
 • zadní kolečka pro lepší pohyblivost
 • víko pro uchování aroma
 • včetně filtru na čerstvou vodu CLARIS, čisticích tablet, hadičky na mléko a dávkovací odměrky

Základní parametry

Objem nádoby na vodu 2,2 l
Tlak čerpadla 15 bar
Volitelná teplota kávy 3 stupně
Nastavitelná intenzita kávy 5 stupňů
Zásobník na kávová zrna 250 g
Příkon 1455 W

Doplňkové parametry

Kategorie: Kávovary
Obal: Originál
Poškození: Poškrábané
Stav: Zánovní